Yaz Okulumuz Başlıyor!
31 Mayıs 2023 Çarşamba

Yaz Okulumuz Başlıyor!

Merhaba Sevgili Veliler ve Öğrenciler!

Sizlere sevindirici bir haberimiz var! Düşler Şatosu Anaokulumuzun merakla beklenen Yaz Okulu başlıyor! Bu yıl yaz aylarını çocuklarımızın eğlenceli ve öğretici bir şekilde değerlendirebilecekleri dolu dolu etkinliklerle geçireceğiz.

Yaz Okulumuz, çocuklarımızın keşfetmeye, öğrenmeye ve arkadaşlarıyla birlikte unutulmaz anılar biriktirmeye devam edeceği harika bir program sunuyor.

Yaz Okulumuz 1 Temmuz'da başlayacak ve bu heyecan dolu programı kaçırmak istemeyeceksiniz!

Yaz Okulumuz, yaratıcılığı, sosyal becerileri ve öğrenmeyi destekleyen etkinliklerle dolu olacak. Safari gezileri, doğa keşifleri, spor etkinlikleri, sanat çalışmaları, matematik dünyası ve daha fazlası ile çocuklarımızın gelişimini desteklemeyi hedefliyoruz. Programımız, çocukların yaş ve ilgi alanlarına göre uygun etkinlikleri içerecek şekilde düzenlenmiştir.

Yaz Okulumuza kayıt için sınırlı sayıda yer bulunmaktadır. Kaydınızı yapmak ve ücretlendirme detayları hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bu Yaz Okulu programıyla çocuklarımızın tatil dönemini keyifli ve öğretici bir şekilde değerlendirmelerini sağlamayı amaçlıyoruz. Onların yeteneklerini keşfetmelerine, yeni arkadaşlar edinmelerine ve kendilerini geliştirmelerine destek olacağız. Eğer siz de çocuğunuzun bu muhteşem yaz deneyimine katılmasını istiyorsanız, lütfen hemen kaydınızı yaptırın ve bu fırsatı kaçırmayın.

Herhangi bir sorunuz veya kayıtla ilgili yardıma ihtiyacınız varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Düşler Şatosu Anaokulu olarak, size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Unutmayın, eğlence dolu bir yaz dönemi için anaokulumuzda sizi bekliyor olacağız! Çocuğunuzun harika bir yaz geçirmesi için bu fırsatı kaçırmayın. 

Bizi Arayın: +90 (216) 456 3410